Hakkımızda

žFİMER ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş  2007 yılında Gaziantep’te kurulmuş  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleriyle Dal Merkezi olarak hizmete başlamıştır.2015 yılında A tipi tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

žYönetim kadromuz

      Yönetim Kurulu Bşk  : Levent ATAY

      Genel Müdür  : Mehmet DAL

      Başhekim   : Uzm. Dr Özlem ATAY

žFimer Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.

žFizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerini şirketinizin çözüm ortağı olarak yapmaya adayız.

ž

Misyon

žFimer Özel Sağlık Hizmetleri misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; 

žKoruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütün bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,

žSağlık bilimleri alanındaki çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek.

Vizyon

žFimer Özel Sağlık Hizmetlerinin sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Ekip Ve Altyapı

žFimer Özel Sağlık Hizmetlerinin; değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı sağlamayı hedeflemektedir.

 

žİleri altyapı olanaklarıyla çalışabilmeyi, teknolojideki gelişmeleri izleyerek hizmetlerimizin verimliliğini artırmayı ve kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yönetim Sistemi Politikamız

Kuruluşumuzun amacı Kanun ve Mevzuatlar çerçevesinde Kalite Yönetim faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, hak sahiplerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Bu amaca uygun olarak;

Hak sahiplerinin ve Personel memnuniyetini ilke olarak benimsemek.

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri takip etmek.

Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve sisteme katılımlarını sağlamak.

Tedarikçilerde Kaliteyi Yakalamak, Bu Sayede Sürekli Hizmeti Sağlamak.

Kalite ve verimlilik konularında sürekli gelişmeyi sağlamak hepimizin öncelikli görevidir.

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerimizin etkin bir şekilde uygulanmasının sağlanması ve bilincin geliştirilmesi amacıyla çalışanlarımızı eğitilmek.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

žISO 9001: 2015: Kalite Yönetim Sistemi / TSE-ISO-EN 9001

žISO 13485:2003: Tıbbi Cihazlarda Kalite Belgesi

žISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi

žISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

žISO 27000 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

žOHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Belgelerimiz